KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12376222
nr 1237 6222
Astrid Munthe de Wolfe
(f. 1926), Sverige
Blandteknik, Öland, signerad. Motivet: 19x28
Astrid Munthe de Wolfe, född 1926 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:17:58
25/2 17:54:26
Astrid Munthe de Wolfe
Läs mer om Astrid Munthe de Wolfe